Grupa dystrybucyjna dla rodziców i opiekunów

Zachęcamy rodziców i opiekunów naszych zawodników do dołączenia do grupy dystrybucyjnej dla rodziców. Jako reklama niech posłuży informacja o tym, co się tam działo w ciągu kilku ostatnich miesięcy:

• Publikowane były powołania  (ze względów technicznych średnio 15 minut wcześniej niż na stronie)
  • Podawane były inne informacje o treningach i meczach
  • Szukano lub oferowano pomoc w dojeździe na treningi i mecze
  • Komentowane były mecze naszych drużyn oraz bieżące wydarzenia piłkarskie na świecie
  • Podawane były informacje o spontanicznych wyjściach chłopców na boiska - aby koledzy mogli się dołączyć
  • Dyskutowano o planach aktywności pozasportowych: trampoliny, piknik, spływ kajakowy itd.
  • Gorąco dyskutowano na temat "Treningi SP Polonez 2007 - Zabawa czy nie zabawa?" :)
  • Życzliwie dogryzali sobie kibice Legii, Widzewa i ŁKS'u

Aby dołączyć do grupy należy zainstalować aplikację WhatsApp na swoim telefonie i poinformować kierownika drużyny (ewentualnie napisać na sppolonez2007[małpka]gmail.com).

Wiadomości (utwórz nową)